Vēsma Arbidāne

Esmu mūzikas skolotāja, mamma, radošs cilvēks kopumā.

  • Darba pieredze- mūziku pasniedzu jau 7 gadus. Esmu strādājusi vairākos bērnudārzos kā muzikālā pedagoģe, ritmikas skolotāja,  mūzikas skolās, pamatskolās, privāti. Pieredze ir darbā ar dažāda vecuma bērniem sākot ar 1,5g vecumu. 
  • Izglītība- kordiriģente, vispārizglītojošais mūzikas pedagogs.
  • Prasmes- Ģitārspēle, basģitāras spēle,  klavierspēle, solo dziedāšana, bungu spēle, flautas spēle, mūzikas teorija, solfedžo, harmonija, mūzikas literatūra.
  • Biogrāfija- Mūzika ir viena no galvenajām manām dzīves sastāvdaļām, es mīlu mūziku.Auce ir mana dzimtā pilsēta. Nāku no muzikāli radošas un talantīgu cilvēku ģimenes, mans tēvs ir multi mūziķis, elektriķis, māte dzejniece, māksliniece, skolotāja, lietvede, ir 2 brāļi, kas jau pabeiguši mūzikas skolu un māsa, kas apgūst klavierspēli. Arī pati esmu beigusi Auces mūzikas skolu, kur guvu savus pirmos mūzikas pamatus, kordziedāšanas klasē, kuru svarīgumu joprojām izjūtu. Mūzikas teorijas pamati- tā ir vissvarīgākā lieta, lai dotos tālāk mūzikā un justos droši.Tālāk devos uz Jelgavas mūzikas vidusskolu mācīties kordiriģēšanas nodaļā. Vēlāk sāku studēt RPIVA, par vispārizglītojošo mūzikas skolotāju. Esmu radījusi vairākus skaņdarbus klavierēm un ģitārai. Esmu dziedājusi vairākos koros, visizcilākais ir sieviešu koris "Balta", ar kuru guvām pirmo vietu prestižajā Marktoberdorfas pasaules koru festivāla konkursā. Šobrīd arī sports ieņem tikpat svarīgu vietu manā dzīvē kā mūzika un tā ir smagatlētika, kur gūstu ļoti labus rezultātus. Jo svarīgi ir sevi pilnveidot vispusīgi.
  • Dzīves moto- BŪT PROGRESĀ!
  • Vīzija- Music Breeze jauna mūzikas apmācības sistēma Latvijā un ārpus tās, kurā varēs iesaistīties jebkurš mūziķis, kas vēlas savā dzīvesvietā piepelnīties un uzsākt mūzikas pedagoģijas darbu, neatkarīgi no savas izglītības. MŪZIKA, KURU MĪL. Vēlos lai ikviens atrod mūziku, ko mīlēt, un vēl jo labāk, ja tā ir tevis paša radīta. Man ir sava mūzika, kas mani piepilda, dziedē, nomierina, atjauno, attīsta, šo mūzika es smeļos no Dieva, no Tēva debesīs, kas mani radījis. Varbūt tu smelsies no dabas, no savas sirds, no debesīm, no cilvēkiem, no sava mīļotā, bet tā būs mūzika, kas ir tava, mūzika, ko tu mīlēsi un ko tev neviens nespēs atņemt. 


Pieteikties nodarbībai

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .